کنترل کیفیت

Image
Image
Image
کیفیت عمل ماست

تضمین کیفیت محصولات

گروه چکاد از آغاز تاسیس، ارایه خدمات و محصولات ایمن و باکیفیت «که رضایت مشتریان را تامین و اعتماد آنها را جلب کند» را سر فصل خط مشی خود قرار داده است. تضمین کیفیت از ابتدای خط تولید و ارتقای کنترل کیفیت با مشارکت کامل کارکنان، دو سیاست اصلی تضمین کیفیت ما هستند.

آزمایشگاه کنترل کیفی گروه صنعتی چکاد یکی از مجهزترین و به‏‌روزترین آزمایشگاه‌‏های تست مواد اولیه و محصول است که هدف اصلی آن حصول اطمینان از رعایت استانداردهای ملی و بین‏‌المللی مربوطه، با بکارگیری مجموعه وسیعی از تجهیزات پیشرفته و به روز و مدیریت قوی کنترل کیفیت است. مدیریت و پرسنل آزمایشگاه، تمامی مراحل بازرسی و آزمون کیفی (شامل تست تخریب و کشش، تست و مقایسه ابعادی با Checking Fixture و کنترل چشمی) را مطابق با استانداردهای موجود، بر روی مواد اولیه ورودی (ارسال نمونه به آزمایشگاه خارج از شرکت جهت تست‌‏های مکانیکی و شیمیایی) و محصولات نهایی (CF و ارسال به بیرون جهت Cmm) و مجموعه های تولیدشده درشرکت انجام می‏‌دهند.

فرآیند کنترل کیفیت چکاد، از بازرسی و کنترل ورودی‏های مواد اولیه (شامل پیچ و مهره، قطعات منفصله، ورق‏‌های خام) آغاز می‏‌شود و تا سنجش استانداردهای تولید با استفاده از ابزارهای پیشرفته و مطابق با مشخصات درخواستی مشتریان ادامه می‏یابد. علاوه بر خود بازرسی در آزمایشگاه کنترل کیفی چکاد، کیفیت قطعاتی که حساسیت بالایی دارند توسط بازرس شخص ثالث که نماینده شرکت سازه‏‌گستر سایپا یا ساپکو ایران‏‌خودرو است مورد تایید قرار می‏گیرد.
تعهد چکاد به تولید باکیفیت، نظارت دقیق، و آزمایشات کیفی متعدد سبب شده قطعات مجزا و مجموعه‏‌های تولیدی این شرکت با بالاترین کیفیت به دست مشتریان برسند.

گواهینامه‌های استاندارد

Image
Image
Image

گالری