درباره ما

Image
Image
Image

0+

سال تجربه
درباره ما

گروه صنعتی چکاد

گروه صنعتی چکاد با بیش از 60 سال سابقه درخشان در زمینه تولید قطعات و مجموعه‌‏های بدنه خودرو، خدمات خودرویی و فعالیت‏‌های بازرگانی، به عنوان یکی از واحدهای برتر تعاونی در کشور مشغول به فعالیت است و از سال 1378 با پیوستن به تولیدکنندگان قطعات بدنه خودروهایی نظیر پژو پارس، پژو 206 و 207، دنا، تیبا و آریا و ... و با ایجاد زمینه اشتغال برای قریب به 7000 نفر نیرو، در زنجیره تامین گروه‌های صنعتی بزرگ خودروسازی نظیر ایران‏‌خودرو و سایپا حضوری پررنگ دارد.
چکاد، با چشم‌‏انداز تبدیل شدن به نخستین خودروساز بخش خصوصی و سرآمدی در این صنعت و با بهره‌‏گیری از دانش و تکنولوژی روز و نیروی انسانی متخصص و کارآزموده می‏کوشد سهم خود را در اعتلای صنعت خودروسازی و رشد اقتصادی کشور، به تمامی ایفا کند.
در حال حاضر، این قطب صنعتی در زمینی به مساحت 21000 متر مربع، فضای تولیدی 3000 متر مربع، ظرفیت انبار 3000 متر مربع و فضاها و ساختمان‌های اداری، نگهبانی و مهمانسرا به مساحت 500 مترمربع و با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و تجهیزات مدرن و کارکنان تحصیل‏‌کرده و مجرب اعم از مدیران، مهندسان و تکنسین باتجربه صنعت خودروسازی مشغول به فعالیت است و طرف قراردادهای متعددی با شرکت‌‏های خودروسازی داخلی است.

شرکت تعاونی چکاد صنعت فلاح با تولید قطعات و مجموعه‏‌های فلزی بدنه خودرو، تامین‏‌کننده شرکت‏‌های بزرگ خودروساز از جمله ایران‏‌خودرو، سایپا، پارس‏‌خودرو، زامیاد و … است. بنیان چکاد از نخستین سال‌های فعالیت در سایت ابهر، بر دانش‏‌محوری بنا شده و کادر مهندسی شرکت همواره تلاش کرده است با یافتن اسلوب‏‌های جدید تولید ضمن بالا بردن راندمان کار، از بار هزینه‏‌های اضافی بکاهد. در همین راستا، بازاریابی قالب‏‌های قطعات تولیدی و نیز تحقیق درباره شیوه‏‌های جدید ساخت قالب “که با روش‌‏های متداول کنونی متفاوت باشد” از محورهای کاری چکاد است. این فعالیت‏‌های زیربنایی اکنون ما را در آستانه دریافت معتبرترین نشان‌‏های ارائه‌‏شده به شرکت‏‌های دانش‌‏بنیان قرار داده است.

تیم مدیریتی چکاد

علی یکه فلاح

رئیس هیئت مدیره / مالک و موسس گروه صنعتی چکاد

مصطفی هنری

مدیرعامل شرکت دانیال نواندیشان صنعت‌گستر تهران

اصغر گیلی برائی

نایب‌رئیس هیئت مدیره

افشین توتونچی

مدیرعامل شرکت چکاد صنعت فلاح

سعید محمدزاده

مدیر عامل شرکت پیشگامان صنعت

محمدرضا فامنینی

مدیرعامل یکسان آریان خودرو

شرکت‌های زیرمجموعه

با شما همراه هستیم

محصولات تولیدی گروه صنعتی چکاد

گروه خودروسازی سایپا

قطعات تولیدی چکاد برای استفاده در محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا
ادامه مطلب

گروه خودروسازی کرمان موتور

قطعات تولیدی چکاد برای استفاده در محصولات تولیدی گروه خودروسازی کرمان
ادامه مطلب

گروه خودروسازی ایران خودرو

قطعات تولیدی چکاد برای استفاده در محصولات تولیدی گروه خودروسازی ایران
ادامه مطلب
در مسیر توسعه

پروژه‌‏های توسعه چکاد

شرکت تعاونی چکاد صنعت فلاح در مسیر ارتقای دانش فنی سازمان، استفاده از نیروهای خبره را در دستور کار خود قرار داده است. از سوی دیگر، با توجه به خط مشی شرکت، بهره‌‏گیری از آخرین تکنولوژی‎‌های روز در دستور کار مدیریت مجموعه قرار دارد. همکاری با مراکز دانشگاهی و خودرویی معتبر در قالب قرارداد و نیز تعامل با نیروهای نخبه دانشگاهی نیز بخش دیگری از رویکرد دانش‏‌محور گروه صنعتی چکاد و تلاش آن برای تبدیل شدن به مجموعه‌ای دانش‌‏بنیان است.
در این راستا، پروژه‌‏های متعدد پژوهشی در شرکت تعاونی چکاد صنعت فلاح تعریف و با جدیت پیگری می‏‌شود. در حال حاضر پروژه پژوهشی صنعتی ایجاد دانش فنی طراحی ساخت و اجرای قالب‌‏های موقت و دائم با هدف افزایش توان تکنیکی و ایجاد ارزش افزوده با جدیت در حال پیگیری است.