اهداف و استراتژی

vision-icon-green

چشم انداز چکاد

نگاهی به آینده

تبدیل شدن به نخستین خودروساز بخش خصوصی و حرکت به سوی بازارهای جهانی

برای ایرانی آباد

5760678-middle

ماموریت چکاد

ماموریت اصلی شرکت چکاد صنعت فلاح، سرآمدی هرچه بیشتر در صنعت قطعه‌سازی به موازات جلب رضایت کلیه ذی‌نفعان سازمان و نیز پیشبرد صنعتی است که در پرتو وجود نیروی انسانی همسو، یکپارچگی شرکت و بهره‌گیری از پرسنل تخصصی و کارشناسان مجرب و خلاق و مطابقت با استانداردهای جهانی محقق می‌شود. 

خط مشی و ارزش‏‌ها

چکاد به منظور دستیابی به اهداف متعالی شرکت، خود را ملزم و متعهد به اجرای اصول و قواعد زیر می‏داند: 

1.

در نظر گرفتن خواسته‌های مشتریان و ذی‏نفعان و تلاش برای تأمین و افزایش سطح رضایتمندی آنان

2.

ارتقای سطح کیفی و کمی (تحویل به موقع) و بهبود مستمر محصولات و فرآیندهای تولیدی و خدمات

3.

ارتقای فعالیت‌ها از طریق ظرفیت‌سازی و افزایش ضریب استفاده از منابع

4.

بهره گیری از جدیدترین دانش و فناوری‏های روز و بهبود مستمر در تمامی فرآیندها و فعالیتهای موثر بر کیفیت

5.

پرورش و اعتلای فرهنگ درون‌سازمانی برای ایجاد فضای رشد پرسنل، استقبال از پیشنهادهای فردی و ارتقای روحیه کار گروهی

6.

آموزش کارکنان، بهبود فرهنگ شغلی پرسنل و تقویت مسئولیت اجتماعی آنان به منظور استفاده بهینه از انرژی و منابع و کاهش ضایعات و دوباره‌کاری‌ها

7.

بهره‌‏گیری از راهنمایی‌های مدیریت ارشد، احساس مسئولیت نسبت به شرکت و داشتن وجدان کاری، تعهد به فعالیت‌های گروهی و به طور کلی تلاش در جهت کسب رضایت مشتریان و کلیه ذی‌نفعان‌

icon-csr

مسئولیت اجتماعی

مدیران و کارکنان چکاد ارزش‏های اخلاقی و حرفه ای زیر را سرفصل تمامی تصمیمات و فعالیت‏های خود قرار داده اند:
خداباوری، عِرق به میهن، اعتماد و احترام متقابل، عدل و انصاف، صداقت ودرستی، خیررسانی، مشتری مداری، ایجاد ارزش افزوده از طریق خلاقیت، دانش‏محوری، کار گروهی و متعامل با شبکه دانشگاهی و نخبگان علم و صنعت، حفظ و صیانت محیط زیست و تعهد نسبت به مسئولیت اجتماعی.

تعهد به محیط زیست

هدف چکاد تبدیل شدن به یک گروه خودروسازی و نقش آفرینی در توسعه و پیشرفت صنعت خودروسازی کشور است اما با این تعهد که بتواند بین کسب و کار خود و محیط زیست، تعادل برقرار کند. به همین منظور، ما در تلاش هستیم که نه فقط در اقدامات تولیدی خود بلکه در تمام زمینه های فعالیت‏های تجاری بار زیست‏محیطی را کاهش دهیم، از آلوده‏کردن هوا و آب و خاک بپرهیزیم، در مصرف انرژی صرفه‏جویی و از منابع طبیعی حفاظت کنیم.
اقدامات گروه صنعتی چکاد در راستای حفظ محیط زیست، بر سه کلید واژه «پاک»، «سبز» و « انرژی» استوار است و در تمام حوزه‏های تجاری، از خط تولید و کارخانه‏ها گرفته تا بخش‏های اداری و مدیریتی این سه اصل مد نظر قرار می‏گیرد.