ماشین‌آلات و تجهیزات چکاد

به‌روزترین تجهیزات و تکنولوژی دنیا

برای تولید بهترین محصولات

گروه صنعتی چکاد به طیف گسترده‌‏ای از تجهیزات و تکنولوژی به‌‏روز مجهز است که در فرآیند تولید از طراحی، قالب‌‏سازی تا مجموعه‌‏سازی مورد استفاده قرار می‏گیرند. دستگاه‌‏های پرس ضربه‌‏ای و هیدرولیکی 60 تا 1500 تن، خطوط مونتاژ ، گان‏های جوش آویز و پرس جوش بخشی از این تجهیزات هستند.

گروه صنعتی چکاد در راستای برنامه های توسعه‌ای خود اقدام به خرید و راه‌اندازی دستگاه اندازه‌برداری دقیق WENZEL کرده است. این دستگاه قابلیت اندازه‌برداری دقیق از قطعات و تجهیزات خودرو در ابعاد و گستره بزرگ (یک اتاق کامل) را داراست و می‌تواند محدودیت‌های موجود در آزمایشگاه‌های اندازه‌برداری صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو و قطعه‌سازی را با اتکا به استانداردهای به‌روز جهانی، از میان بردارد.

چکاد برای تولید قطعات فلزی سفارشی مشتریان خود، سیستمی کامل از ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی را در سایت‌های تولیدی خود مستقر کرده و در حال بهره‌برداری از آنها است. این ماشین‌آلات از برترین برندهای سازنده تهیه شده و با استانداردهای تولید جهانی انطباق دارند تا بتوانیم بهترین قطعات را با کمترین میزان ضایعات تولید و در اختیار مشتریان خود قرار بدهیم. همچنین طبق سیستم‌های کنترل و تعمیر استاندارد، این دستگاه‌ها به صورت دوره‌ای مورد بازرسی و تعمیرات دوره‌ای قرار می‏گیرند.

همچنین، این شرکت برای رفع محدودیت در تولید قطعات پلیمری اقدام به خرید و راه اندازی دستگاه ۴۰۰۰ تنی تزریق پلیمر (برای تولید قطعات بزرگ و یکپارچه در صنعت خودرو و دیگر صنایع) کرده است. دستگاه منحصر بفرد Engel قادر است محدودیت‌های موجود در تولید قطعات پلیمری را در صنایع مختلف کشور به ویژه صنعت خودرو برطرف کند.

گروه صنعتی چکاد اقدام به راه‌اندازی سایت قالب‌سازی با استفاده از تجهیزات مدرن Droop&Rein و MECOF کرده است. در این راستا، چکاد به بزرگترین دستگاه‌های ماشین‌کاری و ساخت قالب در رده G1 و G2 تجهیز شده و قادر به ارائه خدمات به صنعت قالب‌سازی در صنعت خودرو و صنایع دیگر خواهد بود.